facebook instagram youtube

Sezon zimowy rozpoczęty

Przedstawiciele miast partnerskich Zakopanego i Sopotu tradycyjnie już spotkali się przy choince na Krupówkach, by rozpocząć sezon zimowy. Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula i prezydent Sopotu Jacek Karnowski zawiesili bombki na choince, która pięknie rozbłysła światełkami. Nie zabrakło świątecznych życzeń, kolędników z Jutrzenki i kolęd w wykonaniu zespołu Giewont.

Prezydent Jacek Karnowski wraz z sopockimi radnymi był gościem na Sesji Rady Miasta Zakopane, podczas której podkreślał walory łączącego nasze miasta od 1993 roku partnerstwa. Rozegrano także mecz towarzyski na stadionie COS Plato, który tym razem zakończył się zwycięstwem Zakopanego 3:1.

W sobotę, 17 grudnia, zastępca burmistrza Agnieszka Nowak-Gąsienica, prezydent Sopotu Jacek Karnowski oraz prezes Outdoor Cinema Ent. Paweł Adamski podpisali umowę partnerską dotyczącą kontynuacji projektu "Kino Letnie Sopot-Zakopane". Będzie to już 10-ta edycja tej cyklicznej imprezy, cieszącej się coraz większym zainteresowaniem na obu krańcach Polski. Na wyjątkowe wieczory filmowe na świeżym powietrzu zapraszamy do obu partnerskich miast już w lipcu i sierpniu 2017 roku.

NAGRODY
REKLAMA