facebook instagram youtube

Podziękowania za współorganizację Pucharu Zakopanego

30 marca, podczas Sesji Rady Miasta, Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula oraz Dyrektor Zakopiańskiego Centrum Kultury Beata Majcher, uroczyście podziękowali wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej edycji Pucharu Zakopanego w Narciarstwie Alpejskim dla Amatorów. 

Burmistrz Miasta Zakopane Leszek Dorula wraz z Zastępcami Agnieszką Nowak-Gąsienicą i Wiktorem Łukaszczykiem oraz Przewodniczącym Rady Miasta Grzegorzem Jóźkiewiczem podziękowali za dobrą współpracę, podkreślając umiejętność wspólnego działania dla dobra miasta. Na ręce prezesów ośrodków narciarskich w których odbywały się zawody tegorocznej, czwartej już edycji Pucharu Zakopanego: Jana Walkosza-Jambora z Polany Szymoszkowej, Wojciecha Strączka z Ośrodka Narciarsko-Rekreacyjnego Harenda i Janusza Rysia z PKL-u przekazali pamiątkowe statuetki Pucharu Zakopanego i koszulki z numerem 3008, podpisane przez Tomasza Gryca wielokrotnego Rajdowego Mistrza Polski, który wyznaczył czas zjazdu o nagrodę główną - Peugeota SUV 3008, podczas finału IV Pucharu Zakopanego.

Puchar Zakopanego to zawody dla amatorów, w których liczy się przede wszystkim dobra zabawa i pozytywne, sportowe emocje. W tegorocznych zawodach startowali narciarze w wieku od 18 do 84 lat, nie tylko z Podhala ale również z odległych zakątków Polski a nawet z zagranicy. W Pucharze Zakopanego brali udział narciarze m.in. z: Żywca, Krakowa, Julianowa, Warszawy, Poznania, Ustronia, Szczawnicy, Białegostoku a nawet niemieckiego Hagen. 


Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za współpracę,
Partnerowi Strategicznemu Marce Peugeot Polska za ufundowanie tak wspaniałej nagrody,
a zawodnikom i kibicom za wspólną zabawę! 

NAGRODY
REKLAMA