facebook instagram youtube
Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie zaprasza do uczestnictwa w kolejnej propozycji projektu „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”.

Spacery edukacyjne z przewodnikiem po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów, adresowane do wszystkich zainteresowanych biografią św. Brata Alberta oraz historią tych zgromadzeń.

Spacery edukacyjne z przewodnikiem po zespołach klasztorno-pustelniczych Sióstr i Braci Albertynów


W celu potwierdzenia terminów spacerów edukacyjnych wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny z przewodnikiem 606 100 009, a następnie przesłania drogą mailową na adres tr.przewodnik1@wp.pl wstępnej rezerwacji. Szczegółowe zasady zapisów, rezerwacji terminów oraz karty zgłoszenia opisane są i załączone w regulaminie spacerów zamieszczonym na stronie www.idmjp2.pl.


Wędrówki odbywać się będą we wskazane przez organizatora - Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie, niedziele września i października, tj. 17 i 24 września oraz 1 i 8 października, początek godz. 15.00 (dla turystów zgłaszających się indywidualnie) oraz w dowolne dni w okresie od 13 września do 20 października dla pięciu grup zorganizowanych - po potwierdzeniu dat i godzin z przewodnikiem.

Warunkiem uczestnictwa w spacerze jest wypełnienie i podpisanie karty zgłoszenia: dla grup składających się z indywidualnych zgłoszeń (załącznik nr 1 regulaminu) lub dla grup zorganizowanych (załącznik nr 2 regulaminu) oraz przekazanie jej przewodnikowi: poprzez przesłanie skanu karty zgłoszenia na adres tr.przewodnik1@wp.pl lub przekazanie oryginału przed spacerem. Kartę zgłoszenia będzie można wypełnić także na miejscu (formularze u przewodnika).

Każda wędrówka (dla zgłoszeń indywidualnych i grupowych) rozpoczyna się przed Pustelnią św. Brata Alberta. Ilość miejsc jest ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

UDZIAŁ W SPACERACH JEST NIEODPŁATNY!


Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu „Kultura Dostępna”.


Organizator spacerów: Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie

Partner: Zgromadzenie Sióstr Albertynek Posługujących Ubogim

Patroni medialni: Tygodnik „Gość Niedzielny”, Radio PLUS, Portal franciszkanska3.pl


Więcej o projekcie:
Projekt „Jan Paweł II i Brat Albert – apostołowie naszych czasów. VII Małopolskie Dni Św. Jana Pawła II”, którego głównym organizatorem jest Instytut Dialogu Międzykulturowego im. Jana Pawła II w Krakowie realizując go we współpracy z kilkoma partnerami, rozpoczął się w czerwcu 2017 r. To duże przedsięwzięcie, w które wpisanych jest szereg propozycji kulturalnych. Impulsem do jego realizacji był trwający aktualnie Rok Świętego Brata Alberta. 
W ramach projektu zaplanowano szereg wydarzeń (m.in. spotkanie w Kinie Kijów Centrum, wystawę, koncerty, spacery po Krakowie i Zakopanem - Kalatówkach z przewodnikiem, projekcje filmów, spektakl i wiele innych), które odbywają się od czerwca do listopada 2017 roku.

Szczegółowy program i opis projektu: www.idmjp2.pl

NAGRODY
REKLAMA