facebook instagram youtube

Widowisko multimedialne SYMPHONICA 13 lutego o godz. 17:30 w Kinie Sokół. 

Luty, a szczególnie jego połowa, stoi pod znakiem wydarzeń dedykowanym wszystkim zakochanym i kochającym siebie oraz nasze piękne Miasto Zakopane. Mamy tutaj na myśli zarówno Zakopiańczyków oraz przybyłych do nas w tym czasie gości. Dlatego do tradycyjnego tulipana, czekoladek, maskotki czy laurki warto dołączyć także coś innego, np. wyjście na rewelacyjny koncert. Dlatego namawiamy wszystkich do skorzystania z naszej walentynkowej propozycji, posłuchania, ale też obejrzenia widowiska multimedialnego Symphonica i spędzenia w ten sposób czasu z najbliższą swojemu sercu osobą.

Pamiętajmy, że spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie i przemiłych okolicznościach sprzyja niesłychanie umacnianiu więzi i podtrzymywaniu uczuć . W ramach tegorocznego projektu KOCHAM ZAKOPANE zapraszamy na koncert oprawiony wspaniałą choreografią i wizualizacją,  w ramach którego wykonane zostaną utwory zespołów m.in. : Metallica, Deep Purple, AC/DC, Guns N' Roses, Nightwish. To koncert, w którym potęga elektrycznych gitar oraz mocnych, rockowych wokali współgra z subtelnym i pełnym klasy śpiewem operowym, a całości dopełnia brzmienie klasycznych instrumentów smyczkowych.
Wystąpią: Mateusz Ziółko, Monika Pilarczyk, Sylwia Lorens (sopran), Damian Ukeje, Ernest Staniaszek, Agata Glenc (taniec), orkiestra Filharmonii Futura (8 osobowy skład).

Tekst i zdjęcia: ZCK

NAGRODY
REKLAMA