Jakość powietrza
Brak danych
Legenda
  Bardzo dobra
  Dobra
  Umiarkowana
  Brak danych
  Dostateczna
  Zła
  Bardzo zła
tabelka scrollowana
Czujniki GIOŚ NO2 CO O3 SO2
ul. Sienkiewicza   -   -   -   -
- - - - PM2.5 PM10 - - - - - - - -
ul. Sienkiewicza   -   -
Czujniki o mniejszej dokładności:
Wszystkie odczyty podawane są w µg/m3
Partner: airly
Brak danych pogodowychPrzepraszamy!
Zdjęcie promujące Zakopane

Podczas tradycyjnego spotkania z Metropolitą Krakowskim abp Markiem Jędraszewskim zorganizowanego przez Fundację Szlaki Papieskie Zakopane reprezentował Sekretarz Miasta Grzegorz Cisło.

Fundacja Szlaki Papieskie działa w Krakowie od roku 2003. Dokumentuje i opisuje miejsca odwiedzane przez ks. bp. kard. Karola Wojtyłę oraz opisuje i wytycza na podstawie dokumentów trasy turystyczne, które przeszedł na terenie Polski. Współpracuje z samorządami i instytucjami kościelnymi w całej Polsce. Działalność Fundacji służy utrwalaniu pamięci o św. Janie Pawle II oraz propagowaniu Jego nauczania. Mottem działania Fundacji jest prośba św. Jana Pawła II: Pilnujcie mi tych szlaków.

- Troszcząc się o te szlaki, troszczycie się o ojczyznę. I za to wam bardzo dziękuję - powiedział do członków Fundacji Szlaki Papieskie abp Marek Jędraszewski. Podczas Mszy św. sprawowanej w Kaplicy Arcybiskupów w Krakowie metropolita krakowski przypomniał zebranym, że Jan Paweł II okazywał ziemi, nie tylko tej ojczystej, ogromny szacunek. Poprosił także, aby wszystkie wymiary Szlaków Papieskich zachowywali głęboko w sercach i przekazywali następnym pokoleniom. 


(AKS)