Linia nr 11 jeździ na trasie: Cyrhla – Krzeptówki (Józefa Krzeptowskiego), z następującym przebiegiem:
- Cyrhla, Chłabówka Górna, Jaszczurówka, Jaszczurówka - Bory, Bystre, Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze,
Watra, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Dolne,
Targowica, Za Strugiem, Skibówki I, Skibówki II, Krzeptówki, J. Krzeptowskiego
- J. Krzeptowskiego, Krzeptówki, Skibówki II, Skibówki I, Za Strugiem, Targowica, Równia Krupowa, Chramcówki, Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Watra, Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Bystre, Jaszczurówka - Bory, Jaszczurówka, Chłabówka Górna, Cyrhla
Pobierz i wydrukuj: ROZKŁAD linia nr 11
Linia nr 14 (okrężna) jeździ na trasie: Harenda - Olcza, z następującym przebiegiem:
- Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Dolne, Nowotarska Szkoła, Kasprowicza, Spyrkówka I, Spyrkówka, Bachledy, Harenda, Harenda Szkoła, Ustup Lewiatan, Ustup, Olcza Wojdyły, Olcza Stachonie, Olcza Kościół, Olcza Mrowce, Olcza Huty, Oberconiówka, Pardałówka 2, Pardałówka 1, Imperial, Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze, Watra, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 16
- Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Watra, Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Imperial, Pardałówka 1, Pardałówa 2, Oberconiówka, Olcza Huty, Olcza Mrowce, Olcza Kościół, Olcza Stachonie, Olcza Wojdyły, Ustup Lewiatan, Harenda Szkoła, Harenda, Bachledy - PKL, Spyrkówka I, Kasprowicza, Nowotarska Szkoła, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 16
Pobierz i wydrukuj: ROZKŁAD linia nr 14
Linia nr 18 jeździ na trasie:
- Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Tetmajera Kamiland, Tetmajera Muzeum K. Makuszyńskiego, Grunwaldzka Ornak, Makuszyńskiego, „Start”, Piłsudskiego TOPR, Skocznia, Br. Czecha COS, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Karłowicza skrzyżowanie, Karłowicza, Imperial, Pardałówka 1, Pardałówka 2, Oberconiówka, Olcza Huty, Olcza Mrowce, Olcza Kościół, Olcza Stachonie, Olcza Wojdyły, Ustup, Guty, Guty Muzeum Kasprowicza, Guty Sklep GS, Bachledy - PKL, Spyrkówka I, Kasprowicza, Nowotarska Szkoła, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 16
- Rejon Dworca st. 16, Aleje 3-go Maja Dolne, Nowotarska Szkoła, Kasprowicza, Spyrkówka I, Spyrkówka, Bachledy, Guty Sklep GS, Guty Muzeum Kasprowicza, Guty, Ustup, Olcza Wojdyły, Olcza Stachonie, Olcza Kościół, Olcza Mrowce, Olcza Huty, Oberconiówka, Pardałówka 2, Pardałówka 1, Imperial, Karłowicza, Karłowicza skrzyżowanie, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Br. Czecha COS, Skocznia, Piłsudskiego TOPR, „Start”, Makuszyńskiego, Grunwaldzka Ornak, Tetmajera Muzeum K. Makuszyńskiego, Tetmajera Kamiland, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 16
Pobierz i wydrukuj: ROZKŁAD linia nr 18
Nowe linie nr 19 i 21 uruchomione od dnia 20.12.2023 r.
linia nr 19 jeździ na trasie:
- Rejon Dworca st. 17 – Aleje 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Watra, Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Karłowicza skrzyżowanie, Karłowicza, Imperial, Pardałówka 1, Pardałówka 2, Oberconiówka, Olcza Huty, Olcza Mrowce, Olcza Kościół, Olcza Stachonie, Olcza Wojdyły, Ustup, Guty, Guty Muzeum Kasprowicza, Guty Sklep GS, Bachledy - PKL, Spyrkówka, Szymony Teatr im. St. Witkiewicza – Rejon Dworca st. 17
- Rejon Dworca st. 17 – Szymony Tetar im. St. Witkiewicza, Spyrkówka I, Spyrkówka, Bachledy, Guty Sklep GS, Guty Muzeum Kasprowicza, Guty, Ustup, Olcza Wojdyły, Olcza Kościół, Olcza Mrowce, Olcza Huty, Oberconiówka, Pardałówka 2, Pardałówka 1, Imperial, Karłowicza, Karłowicza skrzyżowanie, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze, Watra, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Równia Krupowa – Rejon Dworca st.17
Pobierz i wydrukuj: ROZKŁAD linia nr 19
linia nr 21 jeździ na trasie:
- Cyrhla – Chłabówka Górna, Jaszczurówka, Jaszczurówka - Bory, Bystre, Karłowicza, Karłowicza skrzyżowanie, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Chałubińskiego Rondo, Parcele Urzędnicze, Watra, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 17, Aleje 3-go Maja Dolne, Targowica, Za Strugiem, Skibówki I, Skibówki II, Krzeptówki – Mała Łąka
- Mała Łąka – Krzeptówki, Skibówki II, Skibówki I, Za Strugiem, Targowica, Równia Krupowa, Rejon Dworca st. 17, Aleje 3-go Maja Górne, Krupówki Pomnik hr. Wł. Zamoyskiego, Watra, Parcele Urzędnicze, Chałubińskiego Rondo, Przewodników Tatrzańskich Rondo, Karłowicza skrzyżowanie, Karłowicza, Bystre, Jaszczurówka - Bory, Jaszczurówka, Chłabówka Górna – Cyrhla
Pobierz i wydrukuj: ROZKŁAD linia nr 21
Zbiorczy rozkład jazdy